Mop 126
Een wat oudere man loopt op de golf baan, en hij kan er niets van. Hij loopt een beetjete hannesen met al die stokken. En hij voelt dat ze hem achter zijn rug staan uit telachen. En dan doet hij opeens een schietgebedje: 'Oh Lieve Heer, ik zou zo graag goedwillen golven.' En even later wordt hij op zijn rug getikt. Hij draait zich om en zietdaar een engel staan. 'Heb jij mij geroepen?' vraagt de engel. 'Nou niet dat ik week, h?wacht eens even ik heb net wel een schietgebedje gedaan', zegt de man. 'Nou dan ben jijmijn klant, wat zou jij graag gehad willen hebben?' vraagt de engel. 'Nou ik zou zo graaggoed willen golven.' 'Oh dat ik geen probleem,' zegt de engel, 'er is alleen maar eenklein nadeeltje, als ik ervoor zorg dat jij goed kunt golven, dan stelt jou sekslevenhelemaal niets meer voor.' 'Oh dat is geen probleem,' zegt de man. En de engel verdwijntweer zoals hij gekomen is. En de man begint te golven, en goed! Hij slaat birdies, eagles,hole in ones, binnen de kortste keren is hij kampioen van de club. Een tijdje later tiktdie engel hem weer op de schouders en vraagt: 'En, hoe is het er nou mee?' 'Nou goed,'zegt de man, 'ik versla ze gelijk.' 'Maar dat seksleven van jou?' 'Ook goed!' 'Wat isgoed?' vraagt de Engel, 'hoe vaak per jaar?' 'Drie keer!' antwoord de man. 'En dat noemjij goed?' vraagt de engel. 'Dat is toch helemaal niet zo slecht voor een pastoor van eenkleine parochie!'
ID: 3625
Mop 127
Op schuchtere toon vraagt een leuk meisje aan de verkoper in een kledingzaak ' Vindt uniet dat deze jurk een beetje te bloot is ?' Waarop de verkoper een blik in de decollet?werpt en vraagt ' heeft u borsthaar ?' Nee natuurlijk niet ! Dan heeft u gelijk, de jurkis te bloot .
ID: 3624
Mop 128
Twee meisjes zitten in de bioscoop. 'Die man naast mij zit aan z'n piemel tefriemelen', fluistert de ene tegen haar vriendin. 'Gewoon niet op letten', is hetantwoord. 'Jij hebt makkelijk praten. Hij gebruikt mijn hand daarvoor!'.
ID: 3623
Mop 129
De twee dochters van een hoertje willen ook hoer worden en besluiten daarom naar Londente gaan en de 'School for Hookers' te volgen. Na twee jaar keert er een dochter terug:'Zo, ik ben geslaagd hoor mam! Nu kan ik gezellig bij jou komen werken!' 'En je zus dan??Is die niet geslaagd??' 'Nee, ze is helaas gezakt op haar mondeling.'
ID: 3622
Mop 130
Twee hoeren zitten met elkaar te praten, vraagt de een aan de ander: 'Wat vraag jij ditjaar aan Sinterklaas?' 'Nou gewoon' zegt die andere hoer 'vijftig gulden, net als aanieder ander'.
ID: 3621